F-building s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46973605
DIČ: 2023676369
IČ DPH: SK2023676369
Bazová 2668/2, Ľubotice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bazová 2668/2, Ľubotice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 18. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2020
Spisová značka: Sro/27306/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Ferenc od 18. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť F-building s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 26,5 tis. € a tržby jej klesli o 81 % na 56,8 tis. €.

56,8 tis. €
Tržby
26,5 tis. €
Strata
140,3 tis. €
Aktíva
127,5 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 60,6 tis., 2022 58,7 tis., 2023 6,0 tis., 2024 16,1 tis., 2025 −26,5 tis.202160,6 tis.202258,7 tis.20236,0 tis.202416,1 tis.2025−26,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 170,6 tis., 2022 164,6 tis., 2023 123,3 tis., 2024 293,3 tis., 2025 56,8 tis.2021170,6 tis.2022164,6 tis.2023123,3 tis.2024293,3 tis.202556,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 56,8 tis. € -26,5 tis. €
2024 293,3 tis. € 16,1 tis. €
2023 123,3 tis. € 6,0 tis. €
2022 164,6 tis. € 58,7 tis. €
2021 170,6 tis. € 60,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie127,5 tis. €
  • Záväzky12,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma F-building s.r.o. v konkurze?

F-building s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma F-building s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala F-building s.r.o. tržby 56,8 tis. €.

Je firma F-building s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 F-building s.r.o. vykázala stratu 26,5 tis. €.

Je F-building s.r.o. platiteľom DPH?

F-building s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma F-building s.r.o. sídli?

F-building s.r.o. má sídlo na adrese Bazová 2668/2, Ľubotice, 080 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026