ENERGY-MONT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46973451
DIČ: 2023688502
IČ DPH: SK2023688502
Medvedzie, Sídlisko 125/8, Tvrdošín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Medvedzie, Sídlisko 125/8, Tvrdošín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 19. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2018
Spisová značka: Sro/58234/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Dubeň od 1. 12. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENERGY-MONT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 162 % na 10,8 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 53,0 tis. €.

53,0 tis. €
Tržby
10,8 tis. €
Zisk
35,8 tis. €
Aktíva
33,1 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 874, 2022 −2,7 tis., 2023 3,4 tis., 2024 4,1 tis., 2025 10,8 tis.20218742022−2,7 tis.20233,4 tis.20244,1 tis.202510,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,3 tis., 2022 41,2 tis., 2023 37,5 tis., 2024 43,8 tis., 2025 53,0 tis.202140,3 tis.202241,2 tis.202337,5 tis.202443,8 tis.202553,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 53,0 tis. € 10,8 tis. €
2024 43,8 tis. € 4,1 tis. €
2023 37,5 tis. € 3,4 tis. €
2022 41,2 tis. € -2,7 tis. €
2021 40,3 tis. € 874 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie33,1 tis. €
  • Záväzky2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENERGY-MONT s.r.o. v konkurze?

ENERGY-MONT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENERGY-MONT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENERGY-MONT s.r.o. tržby 53,0 tis. €.

Je firma ENERGY-MONT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENERGY-MONT s.r.o. dosiahla zisk 10,8 tis. €.

Je ENERGY-MONT s.r.o. platiteľom DPH?

ENERGY-MONT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENERGY-MONT s.r.o. sídli?

ENERGY-MONT s.r.o. má sídlo na adrese Medvedzie, Sídlisko 125/8, Tvrdošín, 027 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026