CHATA AVC, s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 46972960
DIČ: 2023681473
Gorkého 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gorkého 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 19. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/172692/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatov…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • ENVITO ASSET s.r.o. od 27. 6. 2020
    spoločník
  • ENVITO ASSET s.r.o. od 4. 6. 2020
    likvidátor

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť CHATA AVC, s.r.o. v likvidácii v roku 2018 znížila zisk o 97 % na 215 € a tržby jej narástli o 2 % na 49,0 tis. €.

49,0 tis. €
Tržby
215 €
Zisk
21,7 tis. €
Aktíva
19,6 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 1,3 tis., 2015 1,6 tis., 2016 5,0 tis., 2017 7,2 tis., 2018 21520141,3 tis.20151,6 tis.20165,0 tis.20177,2 tis.2018215
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 40,9 tis., 2015 49,0 tis., 2016 41,1 tis., 2017 48,3 tis., 2018 49,0 tis.201440,9 tis.201549,0 tis.201641,1 tis.201748,3 tis.201849,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 49,0 tis. € 215 €
2017 48,3 tis. € 7,2 tis. €
2016 41,1 tis. € 5,0 tis. €
2015 49,0 tis. € 1,6 tis. €
2014 40,9 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Pasíva

  • Vlastné imanie19,6 tis. €
  • Záväzky2,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CHATA AVC, s.r.o. v likvidácii v konkurze?

CHATA AVC, s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CHATA AVC, s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala CHATA AVC, s.r.o. v likvidácii tržby 49,0 tis. €.

Je firma CHATA AVC, s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 CHATA AVC, s.r.o. v likvidácii dosiahla zisk 215 €.

Kde firma CHATA AVC, s.r.o. v likvidácii sídli?

CHATA AVC, s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Gorkého 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026