DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46969462
DIČ: 2023708885
IČ DPH: SK2023708885
Roveň 215, Podtureň

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Roveň 215, Podtureň Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 22. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2016
Spisová značka: Sro/58482/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Štric od 23. 6. 2018
    konateľ
  • SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. od 12. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 62 % na 205,8 tis. € a tržby jej ostali na 11,3 mil. €.

11,3 mil. €
Tržby
205,8 tis. €
Zisk
11,9 mil. €
Celkové výnosy
3,9 mil. €
Aktíva
468,6 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
25,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −187,8 tis., 2022 236,1 tis., 2023 428,9 tis., 2024 541,2 tis., 2025 205,8 tis.2021−187,8 tis.2022236,1 tis.2023428,9 tis.2024541,2 tis.2025205,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,5 mil., 2022 6,8 mil., 2023 10,3 mil., 2024 11,3 mil., 2025 11,3 mil.20213,5 mil.20226,8 mil.202310,3 mil.202411,3 mil.202511,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,3 mil. € 205,8 tis. €
2024 11,3 mil. € 541,2 tis. €
2023 10,3 mil. € 428,9 tis. €
2022 6,8 mil. € 236,1 tis. €
2021 3,5 mil. € -187,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok20,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok71,6 tis. €
  • Zásoby425,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky104,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,0 mil. €
  • Finančné účty236,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy47,4 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov209,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie205,8 tis. €
  • Rezervy64,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky414,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,6 mil. €
  • Bankové úvery300,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o. v konkurze?

DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o. tržby 11,3 mil. €.

Je firma DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o. dosiahla zisk 205,8 tis. €.

Je DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o. platiteľom DPH?

DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o. sídli?

DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o. má sídlo na adrese Roveň 215, Podtureň, 033 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026