SUNPHARMA 51, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46969438
DIČ: 2023692242
IČ DPH: SK2023692242
Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 461
Dátum vzniku: 4. 9. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 1. 2016
Predmet podnikania: Obchodní a zprostředkovatelská činnost.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť SUNPHARMA 51, s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 53 % na 36,2 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
36,2 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
458,8 tis. €
Aktíva
167,7 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
18,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 32,9 tis., 2023 41,6 tis., 2024 56,7 tis., 2025 76,9 tis., 2026 36,2 tis.202232,9 tis.202341,6 tis.202456,7 tis.202576,9 tis.202636,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 1,0 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,3 mil., 2026 1,3 mil.20221,0 mil.20231,1 mil.20241,2 mil.20251,3 mil.20261,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 1,3 mil., 2026 1,3 mil.2022–2023–2024–20251,3 mil.20261,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 5,0 tis., 2026 5,8 tis.2022–2023–2024–20255,0 tis.20265,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 1,3 mil. € 36,2 tis. €
2025 1,3 mil. € 76,9 tis. €
2024 1,2 mil. € 56,7 tis. €
2023 1,1 mil. € 41,6 tis. €
2022 1,0 mil. € 32,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,7 tis. €
  • Zásoby87,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky343,0 tis. €
  • Finančné účty13,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy114,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie36,2 tis. €
  • Rezervy11,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky278,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SUNPHARMA 51, s.r.o. v konkurze?

SUNPHARMA 51, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SUNPHARMA 51, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala SUNPHARMA 51, s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma SUNPHARMA 51, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 SUNPHARMA 51, s.r.o. dosiahla zisk 36,2 tis. €.

Je SUNPHARMA 51, s.r.o. platiteľom DPH?

SUNPHARMA 51, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SUNPHARMA 51, s.r.o. sídli?

SUNPHARMA 51, s.r.o. má sídlo na adrese Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026