TOP Management Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46965874
DIČ: 2023716002
IČ DPH: SK2023716002
Záporožská 1, Bratislava-Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záporožská 1, Bratislava-Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 16. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2025
Spisová značka: Sro/87431/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Boris Moťovský od 11. 10. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP Management Slovakia, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 32,0 tis. € a tržby jej klesli o 77 % na 74,2 tis. €.

74,2 tis. €
Tržby
32,0 tis. €
Strata
136,8 tis. €
Aktíva
94,7 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 250, 2022 42,3 tis., 2023 427, 2024 51,6 tis., 2025 −32,0 tis.2021250202242,3 tis.2023427202451,6 tis.2025−32,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 195,0 tis., 2023 26,9 tis., 2024 320,1 tis., 2025 74,2 tis.2021–2022195,0 tis.202326,9 tis.2024320,1 tis.202574,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 74,2 tis. € -32,0 tis. €
2024 320,1 tis. € 51,6 tis. €
2023 26,9 tis. € 427 €
2022 195,0 tis. € 42,3 tis. €
2021 — 250 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie94,7 tis. €
  • Záväzky42,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP Management Slovakia, s. r. o. v konkurze?

TOP Management Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP Management Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP Management Slovakia, s. r. o. tržby 74,2 tis. €.

Je firma TOP Management Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP Management Slovakia, s. r. o. vykázala stratu 32,0 tis. €.

Je TOP Management Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

TOP Management Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOP Management Slovakia, s. r. o. sídli?

TOP Management Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Záporožská 1, Bratislava-Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026