Podhorský & Partners, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46962000
DIČ: 2023685268
IČ DPH: SK2023685268
Mlynské nivy 53, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské nivy 53, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 8. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 10. 2016
Spisová značka: Sro/86462/B
Predmet podnikania: poskytovanie právnych služieb podľa zákona o advokácii

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Patrik Podhorský od 8. 1. 2013
    konateľspoločník
  • JUDr. Karin Krajňáková od 15. 4. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Podhorský & Partners, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 67 % na 58,3 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
58,3 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
505,0 tis. €
Aktíva
285,8 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
20,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,4 tis., 2022 24,5 tis., 2023 5,2 tis., 2024 178,6 tis., 2025 58,3 tis.202130,4 tis.202224,5 tis.20235,2 tis.2024178,6 tis.202558,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 313,4 tis., 2022 285,7 tis., 2023 327,1 tis., 2024 793,3 tis., 2025 1,1 mil.2021313,4 tis.2022285,7 tis.2023327,1 tis.2024793,3 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 58,3 tis. €
2024 793,3 tis. € 178,6 tis. €
2023 327,1 tis. € 5,2 tis. €
2022 285,7 tis. € 24,5 tis. €
2021 313,4 tis. € 30,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok144,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky249,8 tis. €
  • Finančné účty110,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie255 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov222,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie58,3 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Dlhodobé záväzky8,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky210,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Podhorský & Partners, s. r. o. v konkurze?

Podhorský & Partners, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Podhorský & Partners, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Podhorský & Partners, s. r. o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma Podhorský & Partners, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Podhorský & Partners, s. r. o. dosiahla zisk 58,3 tis. €.

Je Podhorský & Partners, s. r. o. platiteľom DPH?

Podhorský & Partners, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Podhorský & Partners, s. r. o. sídli?

Podhorský & Partners, s. r. o. má sídlo na adrese Mlynské nivy 53, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026