N-VTV STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46960481
DIČ: 2023695124
IČ DPH: SK2023695124
Petöfiho 1072, Veľký Meder

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Petöfiho 1072, Veľký Meder Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 6. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 3. 2013
Spisová značka: Sro/30979/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb; organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Németh od 6. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Vincent Németh od 6. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť N-VTV STAV s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 9,2 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 280,5 tis. €.

280,5 tis. €
Tržby
9,2 tis. €
Zisk
280,5 tis. €
Celkové výnosy
696,4 tis. €
Aktíva
168,8 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
4,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,8 tis., 2022 15,6 tis., 2023 25,6 tis., 2024 15,2 tis., 2025 9,2 tis.202115,8 tis.202215,6 tis.202325,6 tis.202415,2 tis.20259,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 852,5 tis., 2022 759,2 tis., 2023 537,8 tis., 2024 369,3 tis., 2025 280,5 tis.2021852,5 tis.2022759,2 tis.2023537,8 tis.2024369,3 tis.2025280,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 280,5 tis. € 9,2 tis. €
2024 369,3 tis. € 15,2 tis. €
2023 537,8 tis. € 25,6 tis. €
2022 759,2 tis. € 15,6 tis. €
2021 852,5 tis. € 15,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,3 tis. €
  • Zásoby73,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky505,9 tis. €
  • Finančné účty109,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov154,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky527,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma N-VTV STAV s.r.o. v konkurze?

N-VTV STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma N-VTV STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala N-VTV STAV s.r.o. tržby 280,5 tis. €.

Je firma N-VTV STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 N-VTV STAV s.r.o. dosiahla zisk 9,2 tis. €.

Je N-VTV STAV s.r.o. platiteľom DPH?

N-VTV STAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma N-VTV STAV s.r.o. sídli?

N-VTV STAV s.r.o. má sídlo na adrese Petöfiho 1072, Veľký Meder, 932 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026