Stomatologická ambulancia SIdent, s. r. o

Aktívna spoločnosť
IČO: 46959173
DIČ: 2023684608
Ivana Krasku 213/18, Svit

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ivana Krasku 213/18, Svit Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 25. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27340/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Vladimír Siráň od 25. 1. 2013
    konateľspoločník
  • MDDr. Dominika Neuvirth od 3. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stomatologická ambulancia SIdent, s. r. o v roku 2025 znížila zisk o 83 % na 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 158,2 tis. €.

158,2 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
158,2 tis. €
Celkové výnosy
202,0 tis. €
Aktíva
157,1 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
55,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33,9 tis., 2022 46,1 tis., 2023 23,9 tis., 2024 22,8 tis., 2025 4,0 tis.202133,9 tis.202246,1 tis.202323,9 tis.202422,8 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 156,0 tis., 2022 170,4 tis., 2023 176,3 tis., 2024 198,0 tis., 2025 158,2 tis.2021156,0 tis.2022170,4 tis.2023176,3 tis.2024198,0 tis.2025158,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 157,0 tis., 2022 170,4 tis., 2023 177,1 tis., 2024 199,0 tis., 2025 158,2 tis.2021157,0 tis.2022170,4 tis.2023177,1 tis.2024199,0 tis.2025158,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 8,8 tis., 2022 12,2 tis., 2023 6,6 tis., 2024 5,5 tis., 2025 1,4 tis.20218,8 tis.202212,2 tis.20236,6 tis.20245,5 tis.20251,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 158,2 tis. € 4,0 tis. €
2024 198,0 tis. € 22,8 tis. €
2023 176,3 tis. € 23,9 tis. €
2022 170,4 tis. € 46,1 tis. €
2021 156,0 tis. € 33,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok113,8 tis. €
  • Zásoby8,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,5 tis. €
  • Finančné účty45,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov147,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,0 tis. €
  • Rezervy3,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,7 tis. €
  • Bankové úvery21,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stomatologická ambulancia SIdent, s. r. o v konkurze?

Stomatologická ambulancia SIdent, s. r. o nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stomatologická ambulancia SIdent, s. r. o tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stomatologická ambulancia SIdent, s. r. o tržby 158,2 tis. €.

Je firma Stomatologická ambulancia SIdent, s. r. o v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stomatologická ambulancia SIdent, s. r. o dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Kde firma Stomatologická ambulancia SIdent, s. r. o sídli?

Stomatologická ambulancia SIdent, s. r. o má sídlo na adrese Ivana Krasku 213/18, Svit, 059 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026