SLOV-OKNO PF, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46956247
DIČ: 2023693705
IČ DPH: SK2023693705
Staničná 1483/4, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staničná 1483/4, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.19
Dátum vzniku: 1. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2013
Spisová značka: Sro/27369/P
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Skladovanie; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Viktor Petija od 1. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Zdenko Fabini od 1. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOV-OKNO PF, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 3,4 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 364,1 tis. €.

364,1 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
364,1 tis. €
Celkové výnosy
748,4 tis. €
Aktíva
228,8 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
9,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,0 tis., 2022 2,3 tis., 2023 7,5 tis., 2024 4,9 tis., 2025 3,4 tis.2021−4,0 tis.20222,3 tis.20237,5 tis.20244,9 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 513,4 tis., 2022 443,4 tis., 2023 509,4 tis., 2024 330,6 tis., 2025 364,1 tis.2021513,4 tis.2022443,4 tis.2023509,4 tis.2024330,6 tis.2025364,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 364,1 tis. € 3,4 tis. €
2024 330,6 tis. € 4,9 tis. €
2023 509,4 tis. € 7,5 tis. €
2022 443,4 tis. € 2,3 tis. €
2021 513,4 tis. € -4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok500 €
  • Dlhodobý hmotný majetok25,1 tis. €
  • Zásoby108,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky469,0 tis. €
  • Finančné účty145,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy165,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov55,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky519,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOV-OKNO PF, s.r.o. v konkurze?

SLOV-OKNO PF, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOV-OKNO PF, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOV-OKNO PF, s.r.o. tržby 364,1 tis. €.

Je firma SLOV-OKNO PF, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOV-OKNO PF, s.r.o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je SLOV-OKNO PF, s.r.o. platiteľom DPH?

SLOV-OKNO PF, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOV-OKNO PF, s.r.o. sídli?

SLOV-OKNO PF, s.r.o. má sídlo na adrese Staničná 1483/4, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026