NF METAL, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46955780
DIČ: 2023676820
IČ DPH: SK2023676820
Lúčka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lúčka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 29. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 6. 2013
Spisová značka: Sro/39068/P
Predmet podnikania (výber): Výroba a hutnícke spracovanie kovov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tadeáš Šarišský od 22. 6. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NF METAL, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 86 % na 278,3 tis. €.

278,3 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Zisk
278,2 tis. €
Celkové výnosy
137,7 tis. €
Aktíva
49,4 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
21,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,7 tis., 2022 19,7 tis., 2023 9,5 tis., 2024 −287, 2025 8,4 tis.20218,7 tis.202219,7 tis.20239,5 tis.2024−28720258,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 355,9 tis., 2022 585,1 tis., 2023 419,2 tis., 2024 149,9 tis., 2025 278,3 tis.2021355,9 tis.2022585,1 tis.2023419,2 tis.2024149,9 tis.2025278,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 278,3 tis. € 8,4 tis. €
2024 149,9 tis. € -287 €
2023 419,2 tis. € 9,5 tis. €
2022 585,1 tis. € 19,7 tis. €
2021 355,9 tis. € 8,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok50,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky65,7 tis. €
  • Finančné účty21,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov34,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky57,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky20,1 tis. €
  • Bankové úvery11,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NF METAL, spol. s r.o. v konkurze?

NF METAL, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NF METAL, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NF METAL, spol. s r.o. tržby 278,3 tis. €.

Je firma NF METAL, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NF METAL, spol. s r.o. dosiahla zisk 8,4 tis. €.

Je NF METAL, spol. s r.o. platiteľom DPH?

NF METAL, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NF METAL, spol. s r.o. sídli?

NF METAL, spol. s r.o. má sídlo na adrese Lúčka, 082 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026