Artline Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46951504
DIČ: 2023664148
IČ DPH: SK2023664148
Pred poľom 1937/9A, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pred poľom 1937/9A, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.40
Dátum vzniku: 18. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 6. 2013
Spisová značka: Sro/27431/R
Predmet podnikania (výber): výroba hračiek a hier; výroba bižutérie a suvenírov; výroba hudobných nástrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petr Polášek od 18. 12. 2012
    konateľ
  • Lugatex a.s. od 8. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Artline Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 27,1 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 946,0 tis. €.

946,0 tis. €
Tržby
27,1 tis. €
Zisk
973,7 tis. €
Celkové výnosy
131,8 tis. €
Aktíva
110,7 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
1,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 121,7 tis., 2022 20,8 tis., 2023 14,5 tis., 2024 33,2 tis., 2025 27,1 tis.2021121,7 tis.202220,8 tis.202314,5 tis.202433,2 tis.202527,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 1,8 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,2 mil., 2025 946,0 tis.20212,4 mil.20221,8 mil.20231,3 mil.20241,2 mil.2025946,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 946,0 tis. € 27,1 tis. €
2024 1,2 mil. € 33,2 tis. €
2023 1,3 mil. € 14,5 tis. €
2022 1,8 mil. € 20,8 tis. €
2021 2,4 mil. € 121,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky8,1 tis. €
  • Finančné účty123,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov78,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Artline Slovakia s. r. o. v konkurze?

Artline Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Artline Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Artline Slovakia s. r. o. tržby 946,0 tis. €.

Je firma Artline Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Artline Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 27,1 tis. €.

Je Artline Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Artline Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Artline Slovakia s. r. o. sídli?

Artline Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Pred poľom 1937/9A, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026