MUDr. Ivana Haťapková, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46948902
DIČ: 2023654666
Vojtecha Spanyola 43, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vojtecha Spanyola 43, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 13. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/57980/L
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia – ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravot…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Haťapka od 2. 4. 2013
    konateľ
  • MUDr. Ivana Haťapková od 13. 12. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Ivana Haťapková, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 45,6 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 185,7 tis. €.

185,7 tis. €
Tržby
45,6 tis. €
Zisk
185,8 tis. €
Celkové výnosy
238,6 tis. €
Aktíva
201,3 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
68,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,6 tis., 2022 17,3 tis., 2023 44,0 tis., 2024 36,5 tis., 2025 45,6 tis.202115,6 tis.202217,3 tis.202344,0 tis.202436,5 tis.202545,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 132,4 tis., 2022 143,6 tis., 2023 169,7 tis., 2024 178,2 tis., 2025 185,7 tis.2021132,4 tis.2022143,6 tis.2023169,7 tis.2024178,2 tis.2025185,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 185,7 tis. € 45,6 tis. €
2024 178,2 tis. € 36,5 tis. €
2023 169,7 tis. € 44,0 tis. €
2022 143,6 tis. € 17,3 tis. €
2021 132,4 tis. € 15,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby77 €
  • Krátkodobé pohľadávky18,0 tis. €
  • Finančné účty219,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie632 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov150,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie45,6 tis. €
  • Rezervy1,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky764 €
  • Krátkodobé záväzky34,6 tis. €
  • Bankové úvery8 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Ivana Haťapková, s.r.o. v konkurze?

MUDr. Ivana Haťapková, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Ivana Haťapková, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Ivana Haťapková, s.r.o. tržby 185,7 tis. €.

Je firma MUDr. Ivana Haťapková, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Ivana Haťapková, s.r.o. dosiahla zisk 45,6 tis. €.

Kde firma MUDr. Ivana Haťapková, s.r.o. sídli?

MUDr. Ivana Haťapková, s.r.o. má sídlo na adrese Vojtecha Spanyola 43, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026