J & K Agency, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46945539
DIČ: 2023690768
IČ DPH: SK2023690768
Starý Smokovec 18100, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starý Smokovec 18100, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 30. 1. 2013
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/27355/P
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie zamestnania za úhradu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Kolačkovská od 30. 1. 2013
    konateľspoločník
  • Marek Jakubčák od 30. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J & K Agency, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 97 % na 29,1 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 783,4 tis. €.

783,4 tis. €
Tržby
29,1 tis. €
Zisk
785,2 tis. €
Celkové výnosy
460,2 tis. €
Aktíva
251,9 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
7,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,0 tis., 2022 7,0 tis., 2023 63,8 tis., 2024 14,8 tis., 2025 29,1 tis.202114,0 tis.20227,0 tis.202363,8 tis.202414,8 tis.202529,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 638,8 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,0 mil., 2024 724,2 tis., 2025 783,4 tis.2021638,8 tis.20221,1 mil.20231,0 mil.2024724,2 tis.2025783,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 783,4 tis. € 29,1 tis. €
2024 724,2 tis. € 14,8 tis. €
2023 1,0 mil. € 63,8 tis. €
2022 1,1 mil. € 7,0 tis. €
2021 638,8 tis. € 14,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,2 tis. €
  • Zásoby30 €
  • Krátkodobé pohľadávky435,0 tis. €
  • Finančné účty3,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie650 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy7,8 tis. €
  • Fondy zo zisku3,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov206,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16 €
  • Krátkodobé záväzky128,9 tis. €
  • Bankové úvery79,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J & K Agency, s.r.o. v konkurze?

J & K Agency, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J & K Agency, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J & K Agency, s.r.o. tržby 783,4 tis. €.

Je firma J & K Agency, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J & K Agency, s.r.o. dosiahla zisk 29,1 tis. €.

Je J & K Agency, s.r.o. platiteľom DPH?

J & K Agency, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma J & K Agency, s.r.o. sídli?

J & K Agency, s.r.o. má sídlo na adrese Starý Smokovec 18100, Vysoké Tatry, 062 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026