BENU SK 46, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46943056
DIČ: 2023661761
IČ DPH: SK2023661761
Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 15. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 9. 2014
Spisová značka: Sro/86050/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení …

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť BENU SK 46, s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 62 % na 39,0 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
39,0 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
521,2 tis. €
Aktíva
195,0 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
22,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 77,0 tis., 2023 105,2 tis., 2024 103,8 tis., 2025 101,5 tis., 2026 39,0 tis.202277,0 tis.2023105,2 tis.2024103,8 tis.2025101,5 tis.202639,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 1,1 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,5 mil., 2026 1,4 mil.20221,1 mil.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,5 mil.20261,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 1,5 mil., 2026 1,5 mil.2022–2023–2024–20251,5 mil.20261,5 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 7,8 tis., 2026 8,1 tis.2022–2023–2024–20257,8 tis.20268,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 1,4 mil. € 39,0 tis. €
2025 1,5 mil. € 101,5 tis. €
2024 1,4 mil. € 103,8 tis. €
2023 1,2 mil. € 105,2 tis. €
2022 1,1 mil. € 77,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,6 tis. €
  • Zásoby131,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky344,9 tis. €
  • Finančné účty4,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy102,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,0 tis. €
  • Rezervy6,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky318,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BENU SK 46, s.r.o. v konkurze?

BENU SK 46, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BENU SK 46, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala BENU SK 46, s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma BENU SK 46, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 BENU SK 46, s.r.o. dosiahla zisk 39,0 tis. €.

Je BENU SK 46, s.r.o. platiteľom DPH?

BENU SK 46, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BENU SK 46, s.r.o. sídli?

BENU SK 46, s.r.o. má sídlo na adrese Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026