AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46926453
DIČ: 2023674961
IČ DPH: SK2023674961
Trstín 161, Trstín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trstín 161, Trstín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 10. 1. 2013
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 2. 2013
Spisová značka: Sro/30788/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Antošík od 10. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 10 % na 7,3 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 39,7 tis. €.

39,7 tis. €
Tržby
7,3 tis. €
Zisk
63,0 tis. €
Aktíva
59,5 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,0 tis., 2022 20,4 tis., 2023 6,4 tis., 2024 8,1 tis., 2025 7,3 tis.20219,0 tis.202220,4 tis.20236,4 tis.20248,1 tis.20257,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,1 tis., 2022 74,7 tis., 2023 64,5 tis., 2024 62,5 tis., 2025 39,7 tis.202162,1 tis.202274,7 tis.202364,5 tis.202462,5 tis.202539,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 39,7 tis. € 7,3 tis. €
2024 62,5 tis. € 8,1 tis. €
2023 64,5 tis. € 6,4 tis. €
2022 74,7 tis. € 20,4 tis. €
2021 62,1 tis. € 9,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie59,5 tis. €
  • Záväzky3,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o. v konkurze?

AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o. tržby 39,7 tis. €.

Je firma AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o. dosiahla zisk 7,3 tis. €.

Je AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o. platiteľom DPH?

AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o. sídli?

AUTODOPRAVA ANTOŠÍK, s.r.o. má sídlo na adrese Trstín 161, Trstín, 919 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026