Koopman International Nové Zámky s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46920196
DIČ: 2023651982
IČ DPH: SK2023651982
Hlavné námestie 9, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavné námestie 9, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.15
Dátum vzniku: 23. 11. 2012
Základné imanie: 535,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2014
Spisová značka: Sro/33146/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Albertus Damen od 29. 5. 2019
    konateľ
  • Cyrillus Thijssen od 25. 5. 2017
    konateľ
  • Dennis Uivel od 25. 5. 2017
    konateľ
  • Hendrik Schäffers od 23. 11. 2012
    konateľ
  • Jack Koopman od 25. 5. 2017
    konateľ
  • Koopman International B.V. od 10. 11. 2022
    spoločník
  • Koopman International Prague s.r.o. od 10. 11. 2022
    spoločník
  • Tomáš Jílek od 29. 6. 2017
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Koopman International Nové Zámky s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 843 % na 24,2 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 327,3 tis. €.

327,3 tis. €
Tržby
24,2 tis. €
Strata
467,6 tis. €
Celkové výnosy
4,7 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
65,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 65,2 tis., 2022 68,4 tis., 2023 3,2 tis., 2024 −2,6 tis., 2025 −24,2 tis.202165,2 tis.202268,4 tis.20233,2 tis.2024−2,6 tis.2025−24,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 364,0 tis., 2022 432,6 tis., 2023 356,0 tis., 2024 362,7 tis., 2025 327,3 tis.2021364,0 tis.2022432,6 tis.2023356,0 tis.2024362,7 tis.2025327,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 327,3 tis. € -24,2 tis. €
2024 362,7 tis. € -2,6 tis. €
2023 356,0 tis. € 3,2 tis. €
2022 432,6 tis. € 68,4 tis. €
2021 364,0 tis. € 65,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty989,2 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie2,4 mil. €
  • Záväzky2,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Koopman International Nové Zámky s. r. o. v konkurze?

Koopman International Nové Zámky s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Koopman International Nové Zámky s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Koopman International Nové Zámky s. r. o. tržby 327,3 tis. €.

Je firma Koopman International Nové Zámky s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Koopman International Nové Zámky s. r. o. vykázala stratu 24,2 tis. €.

Je Koopman International Nové Zámky s. r. o. platiteľom DPH?

Koopman International Nové Zámky s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Koopman International Nové Zámky s. r. o. sídli?

Koopman International Nové Zámky s. r. o. má sídlo na adrese Hlavné námestie 9, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026