INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46916121
DIČ: 2023641620
IČ DPH: SK2023641620
Europeum Business Center, Suché mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Europeum Business Center, Suché mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 17. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 1. 2013
Spisová značka: Sro/85460/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alfonso Torreño od 25. 8. 2026
    konateľ
  • Gunther Dillersberger od 30. 1. 2014
    konateľ
  • Manuel Tenschert od 25. 8. 2026
    konateľ
  • Thomas Glössner od 25. 1. 2017
    konateľ
  • HWB s.r.o. od 12. 2. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 5 % na 1,4 mil. € a tržby jej narástli o 5 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
1,4 mil. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
97,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 792,0 tis., 2023 1,0 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,3 mil., 2026 1,4 mil.2022792,0 tis.20231,0 mil.20241,1 mil.20251,3 mil.20261,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 1,1 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,6 mil., 2025 2,0 mil., 2026 2,1 mil.20221,1 mil.20231,5 mil.20241,6 mil.20252,0 mil.20262,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 1,1 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,7 mil., 2025 2,0 mil., 2026 2,1 mil.20221,1 mil.20231,5 mil.20241,7 mil.20252,0 mil.20262,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 210,6 tis., 2023 274,5 tis., 2024 300,0 tis., 2025 350,6 tis., 2026 372,1 tis.2022210,6 tis.2023274,5 tis.2024300,0 tis.2025350,6 tis.2026372,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 2,1 mil. € 1,4 mil. €
2025 2,0 mil. € 1,3 mil. €
2024 1,6 mil. € 1,1 mil. €
2023 1,5 mil. € 1,0 mil. €
2022 1,1 mil. € 792,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky12,4 tis. €
  • Finančné účty1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie288 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 mil. €
  • Rezervy11,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky56,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o. v konkurze?

INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o. dosiahla zisk 1,4 mil. €.

Je INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o. platiteľom DPH?

INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o. sídli?

INTERNATIONAL ONLINE SKI HIRE s.r.o. má sídlo na adrese Europeum Business Center, Suché mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026