TIMES SP 02 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46913912
DIČ: 2023646735
Nábr. sv. Metoda 113/8, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nábr. sv. Metoda 113/8, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 1. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27327/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Cibula od 1. 12. 2012
    konateľspoločník
  • Beata Cibulová od 19. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TIMES SP 02 s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 26,2 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 41,2 tis. €.

41,2 tis. €
Tržby
26,2 tis. €
Zisk
41,2 tis. €
Celkové výnosy
300,6 tis. €
Aktíva
297,4 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
71,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,4 tis., 2022 34,8 tis., 2023 28,0 tis., 2024 26,0 tis., 2025 26,2 tis.202129,4 tis.202234,8 tis.202328,0 tis.202426,0 tis.202526,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,7 tis., 2022 44,3 tis., 2023 42,3 tis., 2024 38,8 tis., 2025 41,2 tis.202137,7 tis.202244,3 tis.202342,3 tis.202438,8 tis.202541,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,2 tis. € 26,2 tis. €
2024 38,8 tis. € 26,0 tis. €
2023 42,3 tis. € 28,0 tis. €
2022 44,3 tis. € 34,8 tis. €
2021 37,7 tis. € 29,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky232 €
  • Finančné účty300,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov263,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TIMES SP 02 s.r.o. v konkurze?

TIMES SP 02 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TIMES SP 02 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TIMES SP 02 s.r.o. tržby 41,2 tis. €.

Je firma TIMES SP 02 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TIMES SP 02 s.r.o. dosiahla zisk 26,2 tis. €.

Kde firma TIMES SP 02 s.r.o. sídli?

TIMES SP 02 s.r.o. má sídlo na adrese Nábr. sv. Metoda 113/8, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026