MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46903755
DIČ: 2023651322
IČ DPH: SK2023651322
Podhorská 5077/90, Banka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podhorská 5077/90, Banka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 1. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/30577/T
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloš Kluc od 1. 4. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 3,5 tis. € a tržby jej narástli o 77 % na 198,4 tis. €.

198,4 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
104,6 tis. €
Aktíva
33,8 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 4,5 tis., 2023 −3,1 tis., 2024 4,3 tis., 2025 3,5 tis.20214,0 tis.20224,5 tis.2023−3,1 tis.20244,3 tis.20253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 185,3 tis., 2022 322,6 tis., 2023 293,9 tis., 2024 112,0 tis., 2025 198,4 tis.2021185,3 tis.2022322,6 tis.2023293,9 tis.2024112,0 tis.2025198,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 198,4 tis. € 3,5 tis. €
2024 112,0 tis. € 4,3 tis. €
2023 293,9 tis. € -3,1 tis. €
2022 322,6 tis. € 4,5 tis. €
2021 185,3 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie33,8 tis. €
  • Záväzky70,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o. v konkurze?

MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o. tržby 198,4 tis. €.

Je firma MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o. platiteľom DPH?

MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o. sídli?

MK-STAV PIEŠŤANY, s.r.o. má sídlo na adrese Podhorská 5077/90, Banka, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026