STILCAR Prešov s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46903313
DIČ: 2023654556
IČ DPH: SK2023654556
Hraničná 1, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hraničná 1, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 1. 12. 2012
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2016
Spisová značka: Sro/31133/V
Predmet podnikania (výber): opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopra…; podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jiří Iman od 1. 12. 2012
    konateľspoločník
  • Ing. Zuzana Iman od 2. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STILCAR Prešov s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 9,7 tis. € a tržby jej ostali na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
9,7 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
380,8 tis. €
Aktíva
50,7 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
10,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 4,7 tis., 2023 5,9 tis., 2024 6,9 tis., 2025 9,7 tis.20215,8 tis.20224,7 tis.20235,9 tis.20246,9 tis.20259,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 407,6 tis., 2022 535,5 tis., 2023 523,4 tis., 2024 1,1 mil., 2025 1,1 mil.2021407,6 tis.2022535,5 tis.2023523,4 tis.20241,1 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 9,7 tis. €
2024 1,1 mil. € 6,9 tis. €
2023 523,4 tis. € 5,9 tis. €
2022 535,5 tis. € 4,7 tis. €
2021 407,6 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok35,9 tis. €
  • Zásoby211,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky99,6 tis. €
  • Finančné účty34,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku230 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,7 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky307,1 tis. €
  • Bankové úvery21,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STILCAR Prešov s.r.o. v konkurze?

STILCAR Prešov s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STILCAR Prešov s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STILCAR Prešov s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma STILCAR Prešov s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STILCAR Prešov s.r.o. dosiahla zisk 9,7 tis. €.

Je STILCAR Prešov s.r.o. platiteľom DPH?

STILCAR Prešov s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STILCAR Prešov s.r.o. sídli?

STILCAR Prešov s.r.o. má sídlo na adrese Hraničná 1, Košice, 040 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026