SE INVEST s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46901701
DIČ: 2023664258
IČ DPH: SK2023664258
Pleš 90, Rapovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pleš 90, Rapovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.45
Dátum vzniku: 22. 12. 2012
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 3. 2014
Spisová značka: Sro/23465/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobc…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Erik Šándor od 14. 10. 2013
    konateľ
  • Ing. Erika Šándorová od 4. 3. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Július Šándor od 12. 2. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SE INVEST s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 19,6 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 587,5 tis. €.

587,5 tis. €
Tržby
19,6 tis. €
Zisk
955,5 tis. €
Celkové výnosy
489,4 tis. €
Aktíva
160,8 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
−27,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,3 tis., 2022 1,5 tis., 2023 349, 2024 19,1 tis., 2025 19,6 tis.202118,3 tis.20221,5 tis.2023349202419,1 tis.202519,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 134,2 tis., 2022 417,7 tis., 2023 403,8 tis., 2024 497,0 tis., 2025 587,5 tis.2021134,2 tis.2022417,7 tis.2023403,8 tis.2024497,0 tis.2025587,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 587,5 tis. € 19,6 tis. €
2024 497,0 tis. € 19,1 tis. €
2023 403,8 tis. € 349 €
2022 417,7 tis. € 1,5 tis. €
2021 134,2 tis. € 18,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok234,2 tis. €
  • Zásoby117,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky137,6 tis. €
  • Finančné účty293 €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov108,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,6 tis. €
  • Rezervy2,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky749 €
  • Krátkodobé záväzky139,1 tis. €
  • Bankové úvery185,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SE INVEST s.r.o. v konkurze?

SE INVEST s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SE INVEST s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SE INVEST s.r.o. tržby 587,5 tis. €.

Je firma SE INVEST s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SE INVEST s.r.o. dosiahla zisk 19,6 tis. €.

Je SE INVEST s.r.o. platiteľom DPH?

SE INVEST s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SE INVEST s.r.o. sídli?

SE INVEST s.r.o. má sídlo na adrese Pleš 90, Rapovce, 985 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026