FemaleForce, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46900934
DIČ: 2023650475
IČ DPH: SK2023650475
Kraskova 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kraskova 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 13. 11. 2012
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2020
Spisová značka: Sro/85364/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Prenájom reklamných plôch …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Iryna Zelyk od 13. 11. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FemaleForce, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 98,7 tis. €.

98,7 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Strata
120,1 tis. €
Aktíva
20,4 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 610, 2022 858, 2023 1,6 tis., 2024 3,6 tis., 2025 −1,9 tis.2021610202285820231,6 tis.20243,6 tis.2025−1,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 114,4 tis., 2022 93,3 tis., 2023 143,8 tis., 2024 176,8 tis., 2025 98,7 tis.2021114,4 tis.202293,3 tis.2023143,8 tis.2024176,8 tis.202598,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,7 tis. € -1,9 tis. €
2024 176,8 tis. € 3,6 tis. €
2023 143,8 tis. € 1,6 tis. €
2022 93,3 tis. € 858 €
2021 114,4 tis. € 610 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,4 tis. €
  • Záväzky99,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FemaleForce, s. r. o. v konkurze?

FemaleForce, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FemaleForce, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FemaleForce, s. r. o. tržby 98,7 tis. €.

Je firma FemaleForce, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FemaleForce, s. r. o. vykázala stratu 1,9 tis. €.

Je FemaleForce, s. r. o. platiteľom DPH?

FemaleForce, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FemaleForce, s. r. o. sídli?

FemaleForce, s. r. o. má sídlo na adrese Kraskova 2, Bratislava, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026