PETI-mont s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46899928
DIČ: 2023638089
IČ DPH: SK2023638089
Mútne 681, Mútne

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mútne 681, Mútne Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 15. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 12. 2012
Spisová značka: Sro/57794/L
Predmet podnikania (výber): výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Tisoň od 15. 11. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PETI-mont s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 176 € a tržby jej klesli o 32 % na 193,6 tis. €.

193,6 tis. €
Tržby
176 €
Strata
193,6 tis. €
Celkové výnosy
312,9 tis. €
Aktíva
190,9 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
20,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,0 tis., 2022 13,5 tis., 2023 3,5 tis., 2024 6,4 tis., 2025 −176202112,0 tis.202213,5 tis.20233,5 tis.20246,4 tis.2025−176
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 466,1 tis., 2022 572,4 tis., 2023 420,7 tis., 2024 284,1 tis., 2025 193,6 tis.2021466,1 tis.2022572,4 tis.2023420,7 tis.2024284,1 tis.2025193,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 193,6 tis. € -176 €
2024 284,1 tis. € 6,4 tis. €
2023 420,7 tis. € 3,5 tis. €
2022 572,4 tis. € 13,5 tis. €
2021 466,1 tis. € 12,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok270,1 tis. €
  • Zásoby7,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,4 tis. €
  • Finančné účty8,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie12,5 tis. €
  • Kapitálové fondy135,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov43,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-176 €
  • Dlhodobé záväzky21,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky41,0 tis. €
  • Bankové úvery59,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PETI-mont s.r.o. v konkurze?

PETI-mont s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PETI-mont s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PETI-mont s.r.o. tržby 193,6 tis. €.

Je firma PETI-mont s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PETI-mont s.r.o. vykázala stratu 176 €.

Je PETI-mont s.r.o. platiteľom DPH?

PETI-mont s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PETI-mont s.r.o. sídli?

PETI-mont s.r.o. má sídlo na adrese Mútne 681, Mútne, 029 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026