LongInvest, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46890629
DIČ: 2023652411
IČ DPH: SK2023652411
Podzámková 25/420, Spišské Podhradie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podzámková 25/420, Spišské Podhradie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.90
Dátum vzniku: 1. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/31079/V
Predmet podnikania (výber): ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari…; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Longauer od 1. 12. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LongInvest, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 6,7 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 31,1 tis. €.

31,1 tis. €
Tržby
6,7 tis. €
Zisk
206,2 tis. €
Aktíva
51,1 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 6,2 tis., 2023 12,0 tis., 2024 8,4 tis., 2025 6,7 tis.20211,4 tis.20226,2 tis.202312,0 tis.20248,4 tis.20256,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,9 tis., 2022 26,1 tis., 2023 35,1 tis., 2024 37,3 tis., 2025 31,1 tis.202118,9 tis.202226,1 tis.202335,1 tis.202437,3 tis.202531,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,1 tis. € 6,7 tis. €
2024 37,3 tis. € 8,4 tis. €
2023 35,1 tis. € 12,0 tis. €
2022 26,1 tis. € 6,2 tis. €
2021 18,9 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie51,1 tis. €
  • Záväzky155,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LongInvest, s.r.o. v konkurze?

LongInvest, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LongInvest, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LongInvest, s.r.o. tržby 31,1 tis. €.

Je firma LongInvest, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LongInvest, s.r.o. dosiahla zisk 6,7 tis. €.

Je LongInvest, s.r.o. platiteľom DPH?

LongInvest, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LongInvest, s.r.o. sídli?

LongInvest, s.r.o. má sídlo na adrese Podzámková 25/420, Spišské Podhradie, 053 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026