AGROVITA Ružbachy s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46888632
DIČ: 2023644205
IČ DPH: SK2023644205
Vyšné Ružbachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vyšné Ružbachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 22. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2026
Spisová značka: Sro/26968/P
Predmet podnikania (výber): úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Ing. Ivana Solvesterová od 20. 2. 2026
    konateľspoločník
  • František Fedorek od 20. 2. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGROVITA Ružbachy s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 422 % na 9,8 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 20,1 tis. €.

20,1 tis. €
Tržby
9,8 tis. €
Zisk
77,9 tis. €
Aktíva
24,3 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 736, 2022 1,6 tis., 2023 203, 2024 1,9 tis., 2025 9,8 tis.202173620221,6 tis.202320320241,9 tis.20259,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,8 tis., 2022 12,5 tis., 2023 15,7 tis., 2024 22,1 tis., 2025 20,1 tis.202112,8 tis.202212,5 tis.202315,7 tis.202422,1 tis.202520,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,1 tis. € 9,8 tis. €
2024 22,1 tis. € 1,9 tis. €
2023 15,7 tis. € 203 €
2022 12,5 tis. € 1,6 tis. €
2021 12,8 tis. € 736 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,3 tis. €
  • Záväzky53,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGROVITA Ružbachy s. r. o. v konkurze?

AGROVITA Ružbachy s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AGROVITA Ružbachy s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AGROVITA Ružbachy s. r. o. tržby 20,1 tis. €.

Je firma AGROVITA Ružbachy s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGROVITA Ružbachy s. r. o. dosiahla zisk 9,8 tis. €.

Je AGROVITA Ružbachy s. r. o. platiteľom DPH?

AGROVITA Ružbachy s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AGROVITA Ružbachy s. r. o. sídli?

AGROVITA Ružbachy s. r. o. má sídlo na adrese Vyšné Ružbachy, 065 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026