Galéria LC, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46866612
DIČ: 2023666502
IČ DPH: SK2023666502
Námestie republiky 5994/32, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie republiky 5994/32, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 4322
Dátum vzniku: 13. 6. 1994
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 10. 2013
Spisová značka: Sro/23198/S
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľostí spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lukáš Gibaľa od 10. 7. 2017
    konateľ
  • Zsolt Gubovič od 20. 8. 2020
    konateľ
  • Hyperion Invest j.s.a. od 6. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Galéria LC, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 251,8 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 2,8 mil. €.

2,8 mil. €
Tržby
251,8 tis. €
Zisk
2,9 mil. €
Celkové výnosy
17,2 mil. €
Aktíva
4,6 mil. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
45,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 431,5 tis., 2022 643,5 tis., 2023 476,8 tis., 2024 328,1 tis., 2025 251,8 tis.2021431,5 tis.2022643,5 tis.2023476,8 tis.2024328,1 tis.2025251,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,3 mil., 2022 2,6 mil., 2023 2,9 mil., 2024 3,0 mil., 2025 2,8 mil.20212,3 mil.20222,6 mil.20232,9 mil.20243,0 mil.20252,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,8 mil. € 251,8 tis. €
2024 3,0 mil. € 328,1 tis. €
2023 2,9 mil. € 476,8 tis. €
2022 2,6 mil. € 643,5 tis. €
2021 2,3 mil. € 431,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky394,3 tis. €
  • Finančné účty46,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie18,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,0 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie251,8 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,1 mil. €
  • Krátkodobé záväzky257,8 tis. €
  • Bankové úvery10,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie214,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Galéria LC, s.r.o. v konkurze?

Galéria LC, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Galéria LC, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Galéria LC, s.r.o. tržby 2,8 mil. €.

Je firma Galéria LC, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Galéria LC, s.r.o. dosiahla zisk 251,8 tis. €.

Je Galéria LC, s.r.o. platiteľom DPH?

Galéria LC, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Galéria LC, s.r.o. sídli?

Galéria LC, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie republiky 5994/32, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026