TOP VEGAS SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46835130
DIČ: 2023612129
IČ DPH: SK2023612129
Streďanská 1013/25, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Streďanská 1013/25, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 20. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/54454/N
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Andel od 19. 12. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP VEGAS SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 267 % na 5,1 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 41,2 tis. €.

41,2 tis. €
Tržby
5,1 tis. €
Zisk
31,6 tis. €
Aktíva
22,9 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,6 tis., 2022 4,4 tis., 2023 1,8 tis., 2024 1,4 tis., 2025 5,1 tis.202117,6 tis.20224,4 tis.20231,8 tis.20241,4 tis.20255,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,1 tis., 2022 30,3 tis., 2023 32,2 tis., 2024 46,6 tis., 2025 41,2 tis.202126,1 tis.202230,3 tis.202332,2 tis.202446,6 tis.202541,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,2 tis. € 5,1 tis. €
2024 46,6 tis. € 1,4 tis. €
2023 32,2 tis. € 1,8 tis. €
2022 30,3 tis. € 4,4 tis. €
2021 26,1 tis. € 17,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,9 tis. €
  • Záväzky8,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP VEGAS SK s. r. o. v konkurze?

TOP VEGAS SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP VEGAS SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP VEGAS SK s. r. o. tržby 41,2 tis. €.

Je firma TOP VEGAS SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP VEGAS SK s. r. o. dosiahla zisk 5,1 tis. €.

Je TOP VEGAS SK s. r. o. platiteľom DPH?

TOP VEGAS SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOP VEGAS SK s. r. o. sídli?

TOP VEGAS SK s. r. o. má sídlo na adrese Streďanská 1013/25, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026