MM MEDICAL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46833315
DIČ: 2023787469
IČ DPH: SK2023787469
Myslavská 190A, Košice - mestská časť Myslava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Myslavská 190A, Košice - mestská časť Myslava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 10. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2014
Spisová značka: Sro/32517/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľudmila Juhásová od 6. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MM MEDICAL s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 84,6 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 673,2 tis. €.

673,2 tis. €
Tržby
84,6 tis. €
Zisk
680,8 tis. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
443,6 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
40,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,6 tis., 2022 42,1 tis., 2023 21,3 tis., 2024 109,7 tis., 2025 84,6 tis.202122,6 tis.202242,1 tis.202321,3 tis.2024109,7 tis.202584,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 274,4 tis., 2022 261,4 tis., 2023 463,1 tis., 2024 861,2 tis., 2025 673,2 tis.2021274,4 tis.2022261,4 tis.2023463,1 tis.2024861,2 tis.2025673,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 673,2 tis. € 84,6 tis. €
2024 861,2 tis. € 109,7 tis. €
2023 463,1 tis. € 21,3 tis. €
2022 261,4 tis. € 42,1 tis. €
2021 274,4 tis. € 22,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok103,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok784,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok4,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky445,5 tis. €
  • Finančné účty1,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie23,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy79,2 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov274,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie84,6 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky76,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky324,1 tis. €
  • Bankové úvery494,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie24,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MM MEDICAL s. r. o. v konkurze?

MM MEDICAL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MM MEDICAL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MM MEDICAL s. r. o. tržby 673,2 tis. €.

Je firma MM MEDICAL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MM MEDICAL s. r. o. dosiahla zisk 84,6 tis. €.

Je MM MEDICAL s. r. o. platiteľom DPH?

MM MEDICAL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MM MEDICAL s. r. o. sídli?

MM MEDICAL s. r. o. má sídlo na adrese Myslavská 190A, Košice - mestská časť Myslava.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026