EuroMed Group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46833196
DIČ: 2023618476
IČ DPH: SK2023618476
Pod Hrádkom 832/9, Badín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Hrádkom 832/9, Badín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 29. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2021
Spisová značka: Sro/25778/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Adzima od 9. 10. 2013
    konateľspoločník
  • Ing. Marián Adzima od 9. 10. 2013
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EuroMed Group, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 18,7 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 70,4 tis. €.

70,4 tis. €
Tržby
18,7 tis. €
Zisk
70,4 tis. €
Celkové výnosy
302,2 tis. €
Aktíva
277,2 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
82,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 21,7 tis., 2023 208,3 tis., 2024 −812, 2025 18,7 tis.202115,5 tis.202221,7 tis.2023208,3 tis.2024−812202518,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,0 tis., 2022 58,7 tis., 2023 49,0 tis., 2024 51,4 tis., 2025 70,4 tis.202145,0 tis.202258,7 tis.202349,0 tis.202451,4 tis.202570,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 70,4 tis. € 18,7 tis. €
2024 51,4 tis. € -812 €
2023 49,0 tis. € 208,3 tis. €
2022 58,7 tis. € 21,7 tis. €
2021 45,0 tis. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok14,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,4 tis. €
  • Zásoby67 €
  • Krátkodobé pohľadávky162,0 tis. €
  • Finančné účty122,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov253,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky172 €
  • Krátkodobé záväzky24,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EuroMed Group, s.r.o. v konkurze?

EuroMed Group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EuroMed Group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EuroMed Group, s.r.o. tržby 70,4 tis. €.

Je firma EuroMed Group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EuroMed Group, s.r.o. dosiahla zisk 18,7 tis. €.

Je EuroMed Group, s.r.o. platiteľom DPH?

EuroMed Group, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EuroMed Group, s.r.o. sídli?

EuroMed Group, s.r.o. má sídlo na adrese Pod Hrádkom 832/9, Badín, 976 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026