Tlačiareň Akcent s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46832246
DIČ: 2023596113
IČ DPH: SK2023596113
A. Behunka 1848/64A, Šenkvice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Behunka 1848/64A, Šenkvice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.13
Dátum vzniku: 19. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 9. 2012
Spisová značka: Sro/134821/B
Predmet podnikania (výber): polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Ferencík od 8. 12. 2016
    konateľ
  • Mgr. Martin Ferencík od 19. 9. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tlačiareň Akcent s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 4,6 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 104,2 tis. €.

104,2 tis. €
Tržby
4,6 tis. €
Zisk
66,8 tis. €
Aktíva
56,8 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 3,7 tis., 2023 2,0 tis., 2024 7,4 tis., 2025 4,6 tis.20211,6 tis.20223,7 tis.20232,0 tis.20247,4 tis.20254,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 91,7 tis., 2022 111,4 tis., 2023 102,5 tis., 2024 100,5 tis., 2025 104,2 tis.202191,7 tis.2022111,4 tis.2023102,5 tis.2024100,5 tis.2025104,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 104,2 tis. € 4,6 tis. €
2024 100,5 tis. € 7,4 tis. €
2023 102,5 tis. € 2,0 tis. €
2022 111,4 tis. € 3,7 tis. €
2021 91,7 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie56,8 tis. €
  • Záväzky10,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tlačiareň Akcent s.r.o. v konkurze?

Tlačiareň Akcent s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tlačiareň Akcent s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tlačiareň Akcent s.r.o. tržby 104,2 tis. €.

Je firma Tlačiareň Akcent s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tlačiareň Akcent s.r.o. dosiahla zisk 4,6 tis. €.

Je Tlačiareň Akcent s.r.o. platiteľom DPH?

Tlačiareň Akcent s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tlačiareň Akcent s.r.o. sídli?

Tlačiareň Akcent s.r.o. má sídlo na adrese A. Behunka 1848/64A, Šenkvice, 900 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026