Robtin CZ & SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46829261
DIČ: 2023655898
Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 22. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/148034/B
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • CENTRAL EUROPE INVESTMENT HOLDING INC od 23. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2019

Spoločnosť Robtin CZ & SK s.r.o. v roku 2019 zvýšila zisk o 76 % na 2,2 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 42,3 tis. €.

42,3 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
42,6 tis. €
Aktíva
15,9 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 3,3 tis., 2016 3,4 tis., 2017 1,4 tis., 2018 1,2 tis., 2019 2,2 tis.20153,3 tis.20163,4 tis.20171,4 tis.20181,2 tis.20192,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 56,0 tis., 2016 43,3 tis., 2017 51,6 tis., 2018 49,4 tis., 2019 42,3 tis.201556,0 tis.201643,3 tis.201751,6 tis.201849,4 tis.201942,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2019 42,3 tis. € 2,2 tis. €
2018 49,4 tis. € 1,2 tis. €
2017 51,6 tis. € 1,4 tis. €
2016 43,3 tis. € 3,4 tis. €
2015 56,0 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2019

Pasíva

  • Vlastné imanie15,9 tis. €
  • Záväzky26,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Robtin CZ & SK s.r.o. v konkurze?

Robtin CZ & SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Robtin CZ & SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 mala Robtin CZ & SK s.r.o. tržby 42,3 tis. €.

Je firma Robtin CZ & SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 Robtin CZ & SK s.r.o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Kde firma Robtin CZ & SK s.r.o. sídli?

Robtin CZ & SK s.r.o. má sídlo na adrese Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026