TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46828079
DIČ: 2023597059
IČ DPH: SK2023597059
Matúškovská 881, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Matúškovská 881, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 18. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2012
Spisová značka: Sro/30069/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominik Tejnor od 19. 12. 2016
    konateľspoločník
  • Markéta Šimáková od 19. 12. 2016
    konateľspoločník
  • Imrich Papp od 29. 12. 2016
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 129 % na 33,5 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 99,7 tis. €.

99,7 tis. €
Tržby
33,5 tis. €
Strata
41,0 tis. €
Aktíva
228 €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,7 tis., 2022 −22,7 tis., 2023 3,3 tis., 2024 −14,6 tis., 2025 −33,5 tis.2021−5,7 tis.2022−22,7 tis.20233,3 tis.2024−14,6 tis.2025−33,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 125,9 tis., 2022 93,3 tis., 2023 111,8 tis., 2024 93,8 tis., 2025 99,7 tis.2021125,9 tis.202293,3 tis.2023111,8 tis.202493,8 tis.202599,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,7 tis. € -33,5 tis. €
2024 93,8 tis. € -14,6 tis. €
2023 111,8 tis. € 3,3 tis. €
2022 93,3 tis. € -22,7 tis. €
2021 125,9 tis. € -5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie228 €
  • Záväzky40,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o. tržby 99,7 tis. €.

Je firma TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o. vykázala stratu 33,5 tis. €.

Je TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

TWI Institute SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Matúškovská 881, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026