INVENTURA SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46801367
DIČ: 2023579954
IČ DPH: SK2023579954
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 21. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 10. 2013
Spisová značka: Sro/100925/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Viliam Ukropec od 3. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INVENTURA SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 8,2 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 195,2 tis. €.

195,2 tis. €
Tržby
8,2 tis. €
Zisk
69,3 tis. €
Aktíva
13,7 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,7 tis., 2022 12,3 tis., 2023 9,5 tis., 2024 14,2 tis., 2025 8,2 tis.202114,7 tis.202212,3 tis.20239,5 tis.202414,2 tis.20258,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 133,1 tis., 2022 141,5 tis., 2023 161,3 tis., 2024 165,6 tis., 2025 195,2 tis.2021133,1 tis.2022141,5 tis.2023161,3 tis.2024165,6 tis.2025195,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 195,2 tis. € 8,2 tis. €
2024 165,6 tis. € 14,2 tis. €
2023 161,3 tis. € 9,5 tis. €
2022 141,5 tis. € 12,3 tis. €
2021 133,1 tis. € 14,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,7 tis. €
  • Záväzky55,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INVENTURA SK, s.r.o. v konkurze?

INVENTURA SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INVENTURA SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INVENTURA SK, s.r.o. tržby 195,2 tis. €.

Je firma INVENTURA SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INVENTURA SK, s.r.o. dosiahla zisk 8,2 tis. €.

Je INVENTURA SK, s.r.o. platiteľom DPH?

INVENTURA SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INVENTURA SK, s.r.o. sídli?

INVENTURA SK, s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026