Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46797416
DIČ: 2023581450
IČ DPH: SK2023581450
Štefánikova štvrť 534/16, Kysucké Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova štvrť 534/16, Kysucké Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba textílií 13.96
Dátum vzniku: 17. 8. 2012
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 10. 2012
Spisová značka: Sro/57210/L
Predmet podnikania (výber): fotografické služby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Gacík od 10. 6. 2024
    konateľspoločník
  • Miroslav Gacík od 17. 8. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 57 % na 259,8 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
259,8 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
486,5 tis. €
Aktíva
269,3 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
36,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 403,1 tis., 2022 372,4 tis., 2023 264,3 tis., 2024 165,2 tis., 2025 259,8 tis.2021403,1 tis.2022372,4 tis.2023264,3 tis.2024165,2 tis.2025259,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,3 mil., 2022 2,0 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,7 mil.20212,3 mil.20222,0 mil.20231,9 mil.20241,8 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 259,8 tis. €
2024 1,8 mil. € 165,2 tis. €
2023 1,9 mil. € 264,3 tis. €
2022 2,0 mil. € 372,4 tis. €
2021 2,3 mil. € 403,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok65,2 tis. €
  • Zásoby339,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,2 tis. €
  • Finančné účty51,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie259,8 tis. €
  • Rezervy5,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky66,9 tis. €
  • Bankové úvery143,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o. v konkurze?

Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o. dosiahla zisk 259,8 tis. €.

Je Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o. platiteľom DPH?

Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o. sídli?

Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova štvrť 534/16, Kysucké Nové Mesto, 024 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026