G-CARS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46791566
DIČ: 2023572551
IČ DPH: SK2023572551
Rajecká 8693/15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rajecká 8693/15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 11. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 8. 2012
Spisová značka: Sro/83333/B
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Bazálik od 27. 3. 2018
    konateľ
  • Renata Bazáliková od 11. 8. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G-CARS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 62 % na 6,1 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 322,5 tis. €.

322,5 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
322,5 tis. €
Celkové výnosy
288,7 tis. €
Aktíva
30,3 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
29,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,6 tis., 2022 1,1 tis., 2023 6,3 tis., 2024 16,1 tis., 2025 6,1 tis.2021−9,6 tis.20221,1 tis.20236,3 tis.202416,1 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 51,4 tis., 2022 161,2 tis., 2023 278,3 tis., 2024 300,9 tis., 2025 322,5 tis.202151,4 tis.2022161,2 tis.2023278,3 tis.2024300,9 tis.2025322,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 322,5 tis. € 6,1 tis. €
2024 300,9 tis. € 16,1 tis. €
2023 278,3 tis. € 6,3 tis. €
2022 161,2 tis. € 1,1 tis. €
2021 51,4 tis. € -9,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,3 tis. €
  • Záväzky258,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G-CARS, s.r.o. v konkurze?

G-CARS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G-CARS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G-CARS, s.r.o. tržby 322,5 tis. €.

Je firma G-CARS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G-CARS, s.r.o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Je G-CARS, s.r.o. platiteľom DPH?

G-CARS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G-CARS, s.r.o. sídli?

G-CARS, s.r.o. má sídlo na adrese Rajecká 8693/15, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026