Pannon Guard Security International, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46783016
DIČ: 2023598797
IČ DPH: SK2023598797
Diakovská 9, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Diakovská 9, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.10
Dátum vzniku: 11. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2013
Spisová značka: Sro/30032/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Tibor Timár od 21. 3. 2016
    konateľ
  • S.I.F.security s.r.o. od 29. 7. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pannon Guard Security International, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 6,8 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 368,1 tis. €.

368,1 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Strata
409,8 tis. €
Celkové výnosy
97,7 tis. €
Aktíva
40,8 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
30,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,0 tis., 2022 11,3 tis., 2023 8,3 tis., 2024 −279, 2025 −6,8 tis.202110,0 tis.202211,3 tis.20238,3 tis.2024−2792025−6,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 591,4 tis., 2022 621,9 tis., 2023 588,1 tis., 2024 364,6 tis., 2025 368,1 tis.2021591,4 tis.2022621,9 tis.2023588,1 tis.2024364,6 tis.2025368,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 368,1 tis. € -6,8 tis. €
2024 364,6 tis. € -279 €
2023 588,1 tis. € 8,3 tis. €
2022 621,9 tis. € 11,3 tis. €
2021 591,4 tis. € 10,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky69,7 tis. €
  • Finančné účty24,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie57 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov42,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky39,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pannon Guard Security International, s.r.o. v konkurze?

Pannon Guard Security International, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pannon Guard Security International, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pannon Guard Security International, s.r.o. tržby 368,1 tis. €.

Je firma Pannon Guard Security International, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pannon Guard Security International, s.r.o. vykázala stratu 6,8 tis. €.

Je Pannon Guard Security International, s.r.o. platiteľom DPH?

Pannon Guard Security International, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pannon Guard Security International, s.r.o. sídli?

Pannon Guard Security International, s.r.o. má sídlo na adrese Diakovská 9, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026