FaVe Production, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46773681
DIČ: 2023572078
IČ DPH: SK2023572078
Leštiny 48, Leštiny

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Leštiny 48, Leštiny Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 26. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 9. 2012
Spisová značka: Sro/57078/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Štamberský od 26. 7. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FaVe Production, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 27 % na 15,9 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 188,1 tis. €.

188,1 tis. €
Tržby
15,9 tis. €
Strata
87,3 tis. €
Aktíva
15,0 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,4 tis., 2022 14,6 tis., 2023 18,6 tis., 2024 −21,7 tis., 2025 −15,9 tis.2021−4,4 tis.202214,6 tis.202318,6 tis.2024−21,7 tis.2025−15,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 213,5 tis., 2022 293,6 tis., 2023 316,1 tis., 2024 232,1 tis., 2025 188,1 tis.2021213,5 tis.2022293,6 tis.2023316,1 tis.2024232,1 tis.2025188,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 188,1 tis. € -15,9 tis. €
2024 232,1 tis. € -21,7 tis. €
2023 316,1 tis. € 18,6 tis. €
2022 293,6 tis. € 14,6 tis. €
2021 213,5 tis. € -4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,0 tis. €
  • Záväzky72,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FaVe Production, s.r.o. v konkurze?

FaVe Production, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FaVe Production, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FaVe Production, s.r.o. tržby 188,1 tis. €.

Je firma FaVe Production, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FaVe Production, s.r.o. vykázala stratu 15,9 tis. €.

Je FaVe Production, s.r.o. platiteľom DPH?

FaVe Production, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FaVe Production, s.r.o. sídli?

FaVe Production, s.r.o. má sídlo na adrese Leštiny 48, Leštiny, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026