AQUABAU SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46765671
DIČ: 2023566468
IČ DPH: SK2023566468
Belá 1952/2, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Belá 1952/2, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.21
Dátum vzniku: 28. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 3. 2019
Spisová značka: Sro/26685/R
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radoslav Goliaš od 25. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AQUABAU SK s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 20,9 tis. € a tržby jej narástli o 176 % na 47,6 tis. €.

47,6 tis. €
Tržby
20,9 tis. €
Zisk
30,5 tis. €
Aktíva
27,8 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 610, 2022 477, 2023 396, 2024 −8,7 tis., 2025 20,9 tis.2021610202247720233962024−8,7 tis.202520,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 68,5 tis., 2022 47,6 tis., 2023 49,0 tis., 2024 17,3 tis., 2025 47,6 tis.202168,5 tis.202247,6 tis.202349,0 tis.202417,3 tis.202547,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,6 tis. € 20,9 tis. €
2024 17,3 tis. € -8,7 tis. €
2023 49,0 tis. € 396 €
2022 47,6 tis. € 477 €
2021 68,5 tis. € 610 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,8 tis. €
  • Záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AQUABAU SK s.r.o. v konkurze?

AQUABAU SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AQUABAU SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AQUABAU SK s.r.o. tržby 47,6 tis. €.

Je firma AQUABAU SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AQUABAU SK s.r.o. dosiahla zisk 20,9 tis. €.

Je AQUABAU SK s.r.o. platiteľom DPH?

AQUABAU SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AQUABAU SK s.r.o. sídli?

AQUABAU SK s.r.o. má sídlo na adrese Belá 1952/2, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026