SLOV MAL STAV-SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46749063
DIČ: 2023553906
IČ DPH: SK2023553906
Čadečka 2496, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čadečka 2496, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 30. 6. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 11. 2017
Spisová značka: Sro/56966/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ondrej Slovák od 29. 9. 2017
    konateľ
  • Andrej Slovák od 6. 10. 2022
    spoločník
  • SLOV MAL STAV s.r.o. od 6. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOV MAL STAV-SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 41 % na 118,2 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 2,7 mil. €.

2,7 mil. €
Tržby
118,2 tis. €
Zisk
2,7 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
15,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,8 tis., 2022 37,6 tis., 2023 188,6 tis., 2024 198,8 tis., 2025 118,2 tis.2021−10,8 tis.202237,6 tis.2023188,6 tis.2024198,8 tis.2025118,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 345,5 tis., 2022 716,5 tis., 2023 3,5 mil., 2024 3,6 mil., 2025 2,7 mil.2021345,5 tis.2022716,5 tis.20233,5 mil.20243,6 mil.20252,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,7 mil. € 118,2 tis. €
2024 3,6 mil. € 198,8 tis. €
2023 3,5 mil. € 188,6 tis. €
2022 716,5 tis. € 37,6 tis. €
2021 345,5 tis. € -10,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok302,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky912,7 tis. €
  • Finančné účty48,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie359,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy781,5 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov444,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie118,2 tis. €
  • Rezervy700 €
  • Dlhodobé záväzky145,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky125,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOV MAL STAV-SK, s.r.o. v konkurze?

SLOV MAL STAV-SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOV MAL STAV-SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOV MAL STAV-SK, s.r.o. tržby 2,7 mil. €.

Je firma SLOV MAL STAV-SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOV MAL STAV-SK, s.r.o. dosiahla zisk 118,2 tis. €.

Je SLOV MAL STAV-SK, s.r.o. platiteľom DPH?

SLOV MAL STAV-SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOV MAL STAV-SK, s.r.o. sídli?

SLOV MAL STAV-SK, s.r.o. má sídlo na adrese Čadečka 2496, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026