BS vinárske potreby s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46742263
DIČ: 2023574278
IČ DPH: SK2023574278
Šenkvická cesta 12F, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šenkvická cesta 12F, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 4. 7. 2012
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 2. 2013
Spisová značka: Sro/82504/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jan Ševčík od 4. 7. 2012
    konateľspoločník
  • Ing. Kateřina Malčic od 9. 12. 2024
    konateľspoločník
  • Ing. Miloš Balga od 4. 7. 2012
    konateľ
  • Ing. Miloš Vidlář od 26. 10. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Ondřej Ševčík od 26. 8. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BS vinárske potreby s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 90,3 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
90,3 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
906,6 tis. €
Aktíva
824,5 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
11,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 81,5 tis., 2022 164,6 tis., 2023 156,3 tis., 2024 67,6 tis., 2025 90,3 tis.202181,5 tis.2022164,6 tis.2023156,3 tis.202467,6 tis.202590,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,8 mil., 2023 2,8 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,5 mil.20211,9 mil.20222,8 mil.20232,8 mil.20242,4 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 90,3 tis. €
2024 2,4 mil. € 67,6 tis. €
2023 2,8 mil. € 156,3 tis. €
2022 2,8 mil. € 164,6 tis. €
2021 1,9 mil. € 81,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,9 tis. €
  • Zásoby232,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky469,8 tis. €
  • Finančné účty197,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov624,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie90,3 tis. €
  • Rezervy3,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky75,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BS vinárske potreby s.r.o. v konkurze?

BS vinárske potreby s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BS vinárske potreby s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BS vinárske potreby s.r.o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma BS vinárske potreby s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BS vinárske potreby s.r.o. dosiahla zisk 90,3 tis. €.

Je BS vinárske potreby s.r.o. platiteľom DPH?

BS vinárske potreby s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BS vinárske potreby s.r.o. sídli?

BS vinárske potreby s.r.o. má sídlo na adrese Šenkvická cesta 12F, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026