Pavol Kožányi s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46741381
DIČ: 2023567282
IČ DPH: SK2023567282
Záhumenská 1045/91, Veľké Kostoľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhumenská 1045/91, Veľké Kostoľany Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 3. 5. 1993
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2012
Spisová značka: Sro/29796/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Kožányi od 19. 7. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pavol Kožányi s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 11,7 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 318,6 tis. €.

318,6 tis. €
Tržby
11,7 tis. €
Zisk
328,6 tis. €
Celkové výnosy
174,1 tis. €
Aktíva
33,8 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
39,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,5 tis., 2022 14,4 tis., 2023 4,9 tis., 2024 12,3 tis., 2025 11,7 tis.202111,5 tis.202214,4 tis.20234,9 tis.202412,3 tis.202511,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 432,7 tis., 2022 447,6 tis., 2023 388,6 tis., 2024 405,3 tis., 2025 318,6 tis.2021432,7 tis.2022447,6 tis.2023388,6 tis.2024405,3 tis.2025318,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 318,6 tis. € 11,7 tis. €
2024 405,3 tis. € 12,3 tis. €
2023 388,6 tis. € 4,9 tis. €
2022 447,6 tis. € 14,4 tis. €
2021 432,7 tis. € 11,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok45,6 tis. €
  • Zásoby18,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky10,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky87,0 tis. €
  • Finančné účty12,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky98,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,4 tis. €
  • Bankové úvery28,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pavol Kožányi s.r.o. v konkurze?

Pavol Kožányi s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pavol Kožányi s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pavol Kožányi s.r.o. tržby 318,6 tis. €.

Je firma Pavol Kožányi s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pavol Kožányi s.r.o. dosiahla zisk 11,7 tis. €.

Je Pavol Kožányi s.r.o. platiteľom DPH?

Pavol Kožányi s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pavol Kožányi s.r.o. sídli?

Pavol Kožányi s.r.o. má sídlo na adrese Záhumenská 1045/91, Veľké Kostoľany, 922 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026