OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 46730010
DIČ: 2023534040
IČ DPH: SK2023534040
Kukučínova 3379/22, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kukučínova 3379/22, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 16. 6. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 7. 2012
Spisová značka: Sro/22405/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Búda od 17. 5. 2024
    konateľspoločník
  • Ing. Dušan Čellár od 18. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“ v roku 2024 zvýšila stratu o 62 % na 204,1 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 516,1 tis. €.

516,1 tis. €
Tržby
204,1 tis. €
Strata
346,0 tis. €
Aktíva
-248,0 tis. €
Vlastné imanie
172 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 8,9 tis., 2021 20,5 tis., 2022 6,0 tis., 2023 −125,9 tis., 2024 −204,1 tis.20208,9 tis.202120,5 tis.20226,0 tis.2023−125,9 tis.2024−204,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 1,3 mil., 2021 1,6 mil., 2022 1,7 mil., 2023 803,1 tis., 2024 516,1 tis.20201,3 mil.20211,6 mil.20221,7 mil.2023803,1 tis.2024516,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 516,1 tis. € -204,1 tis. €
2023 803,1 tis. € -125,9 tis. €
2022 1,7 mil. € 6,0 tis. €
2021 1,6 mil. € 20,5 tis. €
2020 1,3 mil. € 8,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie-248,0 tis. €
  • Záväzky594,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Prebieha vo firme OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“ konkurzné konanie?

OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“ je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“ tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“ tržby 516,1 tis. €.

Je firma OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“ v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“ vykázala stratu 204,1 tis. €.

Je OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“ platiteľom DPH?

OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“ je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“ sídli?

OLEJÁRI s.r.o. „v konkurze“ má sídlo na adrese Kukučínova 3379/22, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026