MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46708529
DIČ: 2023550672
IČ DPH: SK2023550672
Zámocká 30, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 30, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 9. 6. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 11. 2015
Spisová značka: Sro/108691/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľká činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ante Čičin Šain od 16. 6. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 18,8 tis. € a tržby jej narástli o 53 % na 71,7 tis. €.

71,7 tis. €
Tržby
18,8 tis. €
Strata
82,4 tis. €
Aktíva
37,7 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 tis., 2022 13,5 tis., 2023 17,4 tis., 2024 21,5 tis., 2025 −18,8 tis.20212,0 tis.202213,5 tis.202317,4 tis.202421,5 tis.2025−18,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 64,2 tis., 2022 53,7 tis., 2023 45,9 tis., 2024 46,9 tis., 2025 71,7 tis.202164,2 tis.202253,7 tis.202345,9 tis.202446,9 tis.202571,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 71,7 tis. € -18,8 tis. €
2024 46,9 tis. € 21,5 tis. €
2023 45,9 tis. € 17,4 tis. €
2022 53,7 tis. € 13,5 tis. €
2021 64,2 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie37,7 tis. €
  • Záväzky44,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. v konkurze?

MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. tržby 71,7 tis. €.

Je firma MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 18,8 tis. €.

Je MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. sídli?

MACs MEDICAL Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Zámocká 30, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026