ORTHO smile, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46671218
DIČ: 2023507651
IČ DPH: SK2023507651
Čulenova 7936/5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čulenova 7936/5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba textílií 139
Dátum vzniku: 7. 9. 1993
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/81387/B
Predmet podnikania (výber): ambulancia v odbore čeľustná ortopédia; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Piteková od 22. 11. 2012
    konateľspoločník
  • MUDr. Alžbeta Piteková od 22. 2. 2014
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ORTHO smile, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 14,1 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 740,4 tis. €.

740,4 tis. €
Tržby
14,1 tis. €
Zisk
741,1 tis. €
Celkové výnosy
487,3 tis. €
Aktíva
225,1 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
36,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 48,2 tis., 2022 20,3 tis., 2023 24,2 tis., 2024 17,9 tis., 2025 14,1 tis.202148,2 tis.202220,3 tis.202324,2 tis.202417,9 tis.202514,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 556,2 tis., 2022 627,2 tis., 2023 812,4 tis., 2024 819,3 tis., 2025 740,4 tis.2021556,2 tis.2022627,2 tis.2023812,4 tis.2024819,3 tis.2025740,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 740,4 tis. € 14,1 tis. €
2024 819,3 tis. € 17,9 tis. €
2023 812,4 tis. € 24,2 tis. €
2022 627,2 tis. € 20,3 tis. €
2021 556,2 tis. € 48,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky386,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,4 tis. €
  • Finančné účty71,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku984 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov205,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,1 tis. €
  • Rezervy9,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky216,4 tis. €
  • Bankové úvery31,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ORTHO smile, s. r. o. v konkurze?

ORTHO smile, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ORTHO smile, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ORTHO smile, s. r. o. tržby 740,4 tis. €.

Je firma ORTHO smile, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ORTHO smile, s. r. o. dosiahla zisk 14,1 tis. €.

Je ORTHO smile, s. r. o. platiteľom DPH?

ORTHO smile, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ORTHO smile, s. r. o. sídli?

ORTHO smile, s. r. o. má sídlo na adrese Čulenova 7936/5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026