Heinrig Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46659161
DIČ: 2023530289
IČ DPH: SK2023530289
Letisko Košice, Košice IV

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Letisko Košice, Košice IV Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 3. 5. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 6. 2012
Spisová značka: Sro/29804/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Koch od 1. 2. 2025
    konateľ
  • HEINRIG IMPEX SRL od 5. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Heinrig Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 138,2 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 792,0 tis. €.

792,0 tis. €
Tržby
138,2 tis. €
Zisk
792,1 tis. €
Celkové výnosy
345,3 tis. €
Aktíva
279,5 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
40,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,0 tis., 2022 121,5 tis., 2023 131,9 tis., 2024 135,7 tis., 2025 138,2 tis.202128,0 tis.2022121,5 tis.2023131,9 tis.2024135,7 tis.2025138,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 233,3 tis., 2022 560,6 tis., 2023 658,4 tis., 2024 772,5 tis., 2025 792,0 tis.2021233,3 tis.2022560,6 tis.2023658,4 tis.2024772,5 tis.2025792,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 792,0 tis. € 138,2 tis. €
2024 772,5 tis. € 135,7 tis. €
2023 658,4 tis. € 131,9 tis. €
2022 560,6 tis. € 121,5 tis. €
2021 233,3 tis. € 28,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,3 tis. €
  • Zásoby123,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,3 tis. €
  • Finančné účty185,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov135,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie138,2 tis. €
  • Rezervy5,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky58,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Heinrig Slovakia s. r. o. v konkurze?

Heinrig Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Heinrig Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Heinrig Slovakia s. r. o. tržby 792,0 tis. €.

Je firma Heinrig Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Heinrig Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 138,2 tis. €.

Je Heinrig Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Heinrig Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Heinrig Slovakia s. r. o. sídli?

Heinrig Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Letisko Košice, Košice IV, 041 75.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026