PARK F3 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46656758
DIČ: 2023528771
IČ DPH: SK2023528771
Flöglova 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Flöglova 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 27. 4. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 9. 2016
Spisová značka: Sro/81102/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Viktor Jurák od 27. 4. 2012
    konateľspoločník
  • MUDr. Miroslava Juráková od 27. 4. 2012
    konateľ
  • Mgr. Lesanka Juráková od 27. 4. 2012
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PARK F3 s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 2,2 tis. € a tržby jej klesli o 75 % na 48,3 tis. €.

48,3 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
48,3 tis. €
Celkové výnosy
387,4 tis. €
Aktíva
94,4 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
13,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 415, 2022 938, 2023 4,5 tis., 2024 10,7 tis., 2025 2,2 tis.2021415202293820234,5 tis.202410,7 tis.20252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,6 tis., 2022 20,2 tis., 2023 6,8 tis., 2024 190,0 tis., 2025 48,3 tis.20218,6 tis.202220,2 tis.20236,8 tis.2024190,0 tis.202548,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,3 tis. € 2,2 tis. €
2024 190,0 tis. € 10,7 tis. €
2023 6,8 tis. € 4,5 tis. €
2022 20,2 tis. € 938 €
2021 8,6 tis. € 415 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok98,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok394 €
  • Krátkodobé pohľadávky279,0 tis. €
  • Finančné účty9,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov86,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky293,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PARK F3 s. r. o. v konkurze?

PARK F3 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PARK F3 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PARK F3 s. r. o. tržby 48,3 tis. €.

Je firma PARK F3 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PARK F3 s. r. o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je PARK F3 s. r. o. platiteľom DPH?

PARK F3 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PARK F3 s. r. o. sídli?

PARK F3 s. r. o. má sídlo na adrese Flöglova 3, Bratislava, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026