Knowledge Club Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46650733
DIČ: 2023487642
IČ DPH: SK2023487642
Karpatské námestie 10, Bratislava-Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10, Bratislava-Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 24. 4. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2012
Spisová značka: Sro/81031/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dmytro Benda od 23. 1. 2013
    konateľ
  • Mariya Benda od 13. 9. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Knowledge Club Slovakia, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 66 % na 49,2 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 135,3 tis. €.

135,3 tis. €
Tržby
49,2 tis. €
Zisk
56,7 tis. €
Aktíva
54,7 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 23,8 tis., 2023 8,1 tis., 2024 29,6 tis., 2025 49,2 tis.202112,6 tis.202223,8 tis.20238,1 tis.202429,6 tis.202549,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 82,3 tis., 2022 63,0 tis., 2023 119,1 tis., 2024 109,5 tis., 2025 135,3 tis.202182,3 tis.202263,0 tis.2023119,1 tis.2024109,5 tis.2025135,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 135,3 tis. € 49,2 tis. €
2024 109,5 tis. € 29,6 tis. €
2023 119,1 tis. € 8,1 tis. €
2022 63,0 tis. € 23,8 tis. €
2021 82,3 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie54,7 tis. €
  • Záväzky2,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Knowledge Club Slovakia, s. r. o. v konkurze?

Knowledge Club Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Knowledge Club Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Knowledge Club Slovakia, s. r. o. tržby 135,3 tis. €.

Je firma Knowledge Club Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Knowledge Club Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 49,2 tis. €.

Je Knowledge Club Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

Knowledge Club Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Knowledge Club Slovakia, s. r. o. sídli?

Knowledge Club Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10, Bratislava-Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026