ANO alebo NIE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46649174
DIČ: 2023497454
IČ DPH: SK2023497454
Medená 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Medená 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.24
Dátum vzniku: 20. 4. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 5. 2012
Spisová značka: Sro/80981/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Trizuliak od 24. 2. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť ANO alebo NIE s.r.o. v roku 2023 sa prepadla zo zisku do straty 725 € a tržby jej klesli o 66 % na 50,8 tis. €.

50,8 tis. €
Tržby
725 €
Strata
49,5 tis. €
Aktíva
39,2 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 7,2 tis., 2020 −13,0 tis., 2021 3,2 tis., 2022 34,5 tis., 2023 −72520197,2 tis.2020−13,0 tis.20213,2 tis.202234,5 tis.2023−725
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 105,1 tis., 2020 32,5 tis., 2021 111,5 tis., 2022 147,5 tis., 2023 50,8 tis.2019105,1 tis.202032,5 tis.2021111,5 tis.2022147,5 tis.202350,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 50,8 tis. € -725 €
2022 147,5 tis. € 34,5 tis. €
2021 111,5 tis. € 3,2 tis. €
2020 32,5 tis. € -13,0 tis. €
2019 105,1 tis. € 7,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie39,2 tis. €
  • Záväzky10,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANO alebo NIE s.r.o. v konkurze?

ANO alebo NIE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANO alebo NIE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala ANO alebo NIE s.r.o. tržby 50,8 tis. €.

Je firma ANO alebo NIE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 ANO alebo NIE s.r.o. vykázala stratu 725 €.

Je ANO alebo NIE s.r.o. platiteľom DPH?

ANO alebo NIE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANO alebo NIE s.r.o. sídli?

ANO alebo NIE s.r.o. má sídlo na adrese Medená 9, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026