oh my DOT Bratislava s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46636706
DIČ: 2023495375
IČ DPH: SK2023495375
Bajkalská 7A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 7A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.20
Dátum vzniku: 20. 4. 2012
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2012
Spisová značka: Sro/80980/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Beličák od 20. 4. 2012
    konateľ
  • COMMS GROUP, a. s. od 21. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť oh my DOT Bratislava s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 62 % na 55,5 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
55,5 tis. €
Strata
1,5 mil. €
Celkové výnosy
520,2 tis. €
Aktíva
-89,7 tis. €
Vlastné imanie
117 %
Celková zadlženosť
10,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,3 tis., 2022 −226,0 tis., 2023 3,3 tis., 2024 −145,7 tis., 2025 −55,5 tis.202155,3 tis.2022−226,0 tis.20233,3 tis.2024−145,7 tis.2025−55,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 mil., 2022 2,2 mil., 2023 2,3 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,5 mil.20212,9 mil.20222,2 mil.20232,3 mil.20241,6 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € -55,5 tis. €
2024 1,6 mil. € -145,7 tis. €
2023 2,3 mil. € 3,3 tis. €
2022 2,2 mil. € -226,0 tis. €
2021 2,9 mil. € 55,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok99,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok22,1 tis. €
  • Zásoby337 €
  • Krátkodobé pohľadávky373,3 tis. €
  • Finančné účty13,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Kapitálové fondy13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-85,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-55,5 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky428,4 tis. €
  • Bankové úvery172,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma oh my DOT Bratislava s. r. o. v konkurze?

oh my DOT Bratislava s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma oh my DOT Bratislava s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala oh my DOT Bratislava s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma oh my DOT Bratislava s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 oh my DOT Bratislava s. r. o. vykázala stratu 55,5 tis. €.

Je oh my DOT Bratislava s. r. o. platiteľom DPH?

oh my DOT Bratislava s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma oh my DOT Bratislava s. r. o. sídli?

oh my DOT Bratislava s. r. o. má sídlo na adrese Bajkalská 7A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026